Sisearhitekt, tahad teha kõige lahedamaid projekte?

ATELJEE

ATELJEE

Marit Ilison Creative Atelier on rahvusvaheliselt tunnustatud loovateljee, mis tegelab laia ampluaa loominguliste projektidega alates kontseptuaalsest kunstist kuni moekollektsioonide, teatri ja interjöörideni. Ateljee asutasime meie, Marit ja Peeter, õe-venna tandemina 2013. aastal vahetult peale esimest Longing For Sleep kollektsiooni esitlust. Ateljee missioon on läbi Marit Ilisoni loomingulise visiooni luua hea tunde ja tähendusega esemeid, ruume ja kogemusi, mis toovad inimeste ellu positiivseid ja meeldejäävaid hetki ja mälestusi.

“Loojana huvitab mind ennekõike suhe keha ja teda ümbritseva ruumi vahel ning see, kuidas me end siin maailmas tunneme. Minu soov on alateadlikult luua positiivseid hetki, kogemusi, tundeid ja ruume, milles on hea olla,”
- Marit Ilison, asutaja & loovjuht

HEA RUUM

HEA RUUM

Viimastel aastatel oleme sujuvalt liikunud kehalähedasest ruumist ehk rõivastest laiema ruumi ehk interjööride loomise juurde. Meie loodud on näiteks Lore bistroo, Lee resto,  La Pizzeria di Orm Oja ja Päris resto atmosfäärid Tallinnas. Võime julgelt öelda, et tegeleme igapäevaselt kõige lahedamate projektide ja inspireerivamate klientidega.

LIITU MEIEGA!

LIITU MEIEGA!

Seoses töömahu kasvuga otsime oma meeskonda hea silma ja täpse käega sisearhitekt-assistenti. Ootame Sind tiimi, kui tunned end koduselt arhitektuursete lahenduste loomise, erimööbli planeerimise ja dokumentatsiooni vormistamisega. Tunned tehnilisi seadusnõudeid ja ehitusprotsessi olemust. Lisaks oled hästi kursis materjalidega ning huvitatud jätkusuutlikest lahendustest. Sinu peamiseks ülesandeks on loovjuhi visiooni valamine täpsesse tehnilisse vormi ja  assisteerimine erinevate ülesannete juures.

Keda ootame?

Keda ootame?

Sobime hästi, kui oled hingelt loov ja iseseisvalt töötav meeskonna liige, elluviija ja ärategija mõttelaadiga. Valdad erialaseid programme, oled õppimisaldis proaktiivne tegutseja ja mõtled alati paar sammu ette, samas ei lase end heidutada ootamatustest. Lisaks oled hea suhtleja, korrektne ning Sulle meeldib asjad ellu viia õigeks tähtajaks. Oleme eriti rõõmsad, kui sul on lisaks ka autojuhiload ja muinsuskaitse pädevustunnistus.

Kandideeri kohe!

Kandideeri kohe!


Ootame Sind tiimiga liituma esimesel võimalusel. Kandideerimiseks palun täida siin lingil olev vorm. Lisaküsimuste korral kirjuta aadressile join@maritilison.com.

Ootame avaldusi 18. oktoobrini, kuid sulgeme kandideerimise kohe, kui oleme leidnud sobiva inimese. Seega, kirjuta kohe!

Your Cart is Empty